КАДРОВИЙ СКЛАД ОБУХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ОБУХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Всього педагогічних працівників у закладі – 50 Працюють за строковою угодою – 0 З них: мають вищу освіту – 47 мають середню спеціальну освіту – 3 учителів вищої кваліфікаційної категорії – 17 учителів першої кваліфікаційної категорії – 5 учителів другої кваліфікаційної категорії – 4 учителів-спеціалістів – 24 мають звання «учитель-методист» – 6 мають звання «старший учитель» – 11 нагороджені знаком «Відмінник освіти України» – 3 педагогів, які досягли пенсійного віку – 7 навчаються за денною формою – немає навчаються за заочною формою – 4 | |
|
|
|
|
|
№ | ПІБ | Посада | |
|
|
|
|
|
1 | Джур Віра Борисівна | директор ліцею | |
|
|
|
2 | Говоруха Лариса Григорівна | заступник директора з НВР | |
|
|
|
3 | Ткаченко Наталя Павлівна | заступник директора з ВР | |
|
|
|
4 | Сенець Ольга Володимирівна | заступник директора з НВР | |
|
|
|
5 | Шевченко Тетяна Олександрівна | вч. укр.м і літ. | |
|
|
|
6 | Грек Іванна Євстафіївна | пед-організатор | |
|
|
|
7 | Лисенко Світлана Миколаївна | вч. укр.м і літ. | |
|
|
|
8 | Гура Наталія Миколаївна | вч. укр.м і літ. | |
|
|
|
9 | Віннюк Світлана Анатоліївна | основ здоров'я | |
|
|
|
10 | Шевченко Павло Віталійович | вч.історії | |
|
|
|
11 | Рябкова Юлія Валеріївна | вч.заруб.літ. | |
|
|
|
12 | Рудовська Ніна Пантеліївна | вч. матем | |
|
|
|
13 | Ільченко Анжела Олександрівна | вч. матем | |
|
|
|
14 | Гарін Володимир Олександрович | вч.Захисту України, увільнений | |
|
|
|
15 | Чеботарьов Павло Володимирович | вч. англ.мови | |
|
|
|
16 | Солдатенко Наталія Андріївна | вч. англ.мови | |
|
|
|
17 | Ткаченко Ольга Іванівна | вч.географ | |
|
|
|
18 | Семененко Анатолій Федорович | вч. інформ | |
|
|
|
19 | Дьоміна Яна Вікторівна | вч. інформ | |
|
|
|
20 | Ільченко Людмила Петрівна | вч.малюв | |
|
|
|
21 | Нестеренко Софія Павлівна | вч.труд навч | |
|
|
|
22 | Міщенко Ганна Владиславівна | вч.поч.кл | |
|
|
|
23 | Таряник Оксана Анатоліївна | асистент вчителя | |
|
|
|
24 | Мальцева Вікторія Миколаївна | вч.поч.кл | |
|
|
|
25 | Бондаренко Наталія Володимирівна | психолог | |
|
|
|
26 | Полова Вікторія Іванівна | вч.поч.кл | |
|
|
|
27 | Коваленко Наталія Вікторівна | вч.поч.кл | |
|
|
|
28 | Тороп Світлана Василівна | вч.поч.кл | |
|
|
|
29 | Дьомін Єгор Олегович | вч.інформатики | |
|
|
|
30 | Ткаченко Євгеній Євгенійович | вч. фіз вих | |
|
|
|
31 | Дьоміна Анна Олегівна | вч музики | |
|
|
|
32 | Какун Альона Іванівна | вч.поч.кл. | |
|
|
|
33 | Кукота Катерина Геннадіївна | вч.англійської мови | |
|
|
|
34 | Плікан Вікторія Григорівна | вч. поч.кл. | |
|
|
|
35 | Ткаченко Валентин Дмитрович | вч. фізичної культури | |
|
|
|
36 | Грунт Марина Анатоліївна | вч. хімії | |
|
|
|
37 | Руда Ольга Володимирвна | вч. поч. класів | |
|
|
|
38 | Соболь Олеся Олександрівна | ас. вчителя | |
|
|
|
39 | Синявська Наталія Григорівна | вч. фізичної культури | |
|
|
|
40 | Букреєва Світлана Сергіївна | ас.вчителя, декрет | |
|
|
|
41 | Статівкіна Карина Леонідівна | Вч.англ.мови | |
|
|
|
42 | Шевченко Ірина Валеріївна | вч. поч.класів, декрет | |
|
|
|
43 44 45 46 47 48 49 50 | Мариняк Наталія Валентинівна Сівак Аліна Миколаївна Гордельянова Яна Вікторівна Готвянська Дарія Миколаївна Гарін Ірина Едуардівна Кобелєва Владислава Володимирівна Гладка Тетяна Ігорівна Рубан Аліна Вячеславівна | асист.вчителя асист.вчителя асист.вчителя асист.вчителя керівник гуртка вчитель англ.мови/декрет заступник з ВР / декрет вч.поч.кл., декрет | |